Vrasja mafioze, zbardhen emrat e 2 viktimave të tjera! Njëri prej tyre, kushëri i Ervis Martinajt! I përfshirë në vrasjen e Xhulio Prelës

Vrasja mafioze, zbardhen emrat e 2 viktimave të tjera! Njëri prej tyre, kushëri i Ervis Martinajt! I përfshirë në  vrasjen e Xhulio Prelës

1658064685_fushekruje.jpg

Besmir hoxha dhe Brilant Martinaj dyshohet se janë 2 të vrarët e tjerë në atentatin mafioz të Fushë-Krujës. Brilant Martinajt është kushuri i Ervis Martinajt dhe i dyshuar për brasjen e Xhulio Prelën në vitin 2020.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohen në Fushë-Krujë 3 anëtarët e grupit të Ervis Martinajt, hakmarrje mes grupeve kriminale! 60 plumba makinës së viktimave, 2 u dogjën brenda (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Në parlament nuk ishim të bashkuar për Kosovën! Qëllimi i palëve të tjera politike është të më rrëzojnë mua nga pushteti

Vuçiç: Në parlament nuk ishim të bashkuar për Kosovën! Qëllimi i palëve të tjera politike është të më rrëzojnë mua nga pushteti