Celulari zbulon skemën e vrasjes në Elbasan, mikun e Emiljano Ramazanit e nxorën në pritë (Detaje të reja)

Regis Runaj

TIRANE-Report Tv zbulon detaje të reja nga vrasja e të riu Regis Runaj në Elbasan, i cili u gjet pa jetë pranë varrezave të qytetit dy ditë më parë.

Pas sekuestrimit të celularit, grupi hetimor ka zbuluar se ka qenë një telefonatë që e nxori nga shtëpia e tij në lagjen “Shënkoll” 23-vjeçarin që nuk u kthye më i gjallë. Babai i tij ka qenë shofer në polici, ndërsa motra punon në gjykatë.

Runaj ishte dhe mik i Emiljano Ramazanit, i cili po ashtu e ekzekutua 10 ditë më parë në këtë qytet në mes të ditës. Për këtë ngjarje policia ka arrestuar 2 persona babë e bir, të familjes Manhasa.

Policia ende nuk ka asnjë të dhënë për motivin apo autorët e kësaj ngjarjeje.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Putin pranon ftesën e Erdoganit për të vizituar Turqinë