VIDEO EKSKLUZIVE/ Trupi i Regis Runajt ende në vendngjarje, policia njofton se viktima ndërroi jetë në spital

Trupi i Regis Runajt ndodhet akoma në vendngjarje i shtrirë dhe mbuluar me gjak nga plagët e shkaktuara 7-8 herë me thikë. Ndërsa policia në njoftimin zyrtar ka shkruar se ai ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi zyrtar i policisë: 

Elbasan/ Informacion paraprak  

Rreth orës  22:10, në lagjen  "Emin Matraxhiu", Elbasan,  në rretha ende të paqarta në një rrugicë të kēsaj lagjeje  është gjetur një shtetas rreth 30 vjeç  i plagosur me mjet të mprehtë ( thikë),  i cili është transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Shërbimet e Policisë me marrjen e njoftimit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe aktualisht  vijon krehja e zonēs për kapjen e autorit/ëve

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke punuar  për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes  me qëllim  idetifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.


Lajmi kryesor:

VIDEO EKSKLUZIVE/ Qëllohet mbi 7 herë me thikë, vritet 23-vjeçari Regis Runaj, miku i ngushtë i Emiljano Ramazanit


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Ukraina akuzon SHBA-në se po dëmton ekonominë duke nxitur panik për luftën