Vrasja në Elbasan, mbërrin në vendin e ngjarjes Ardi Veliu dhe prokurori Ajazi

Pas vrasjes së Everest Çakës në Elbasan në vendin e ngjarjes ka mbërritur drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe prokurori Kreshnik Ajazi.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


/B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Ministrja e Shëndetësisë: Jemi përballë një valë të re potenciale, zgjidhje nuk janë vendimet ekstreme! Vaksinimi dhe masat e thjeshta, të vetmet 'armë' efikase