Vrasja në Elbasan, nisen urgjent drejt Elbasanit forcat RENEA dhe Veliu dhe Vocaj

Vrasja në Elbasan, nisen urgjent drejt Elbasanit forcat RENEA dhe Veliu dhe Vocaj

1619008881_trupi.jpg

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, janë nisur urgjent drejt Elbasanit forcat RENEA, drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj, drejtor i Policisë Kriminale.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Rusia godet me dronë 3 rajone të Ukrainës

Rusia godet me dronë 3 rajone të Ukrainës