Ekzekutimi i Çakës, në vendin e ngjarjes s’ka kamera sigurie, vetëm 150 metra larg

1620758038_makina2.jpg

Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Everest Çakës brenda në makinën e tij tip "Opel" në Elbasan. Në vendin ku ka ndodhur vrasja nuk ka kamera të cilat mund të hedhin dritë në këtë ngjarje. Vetëm 150 metra larg vendit të ngjarjes është një banesë me kamera sigurie që mund të ndihmojë hetimet.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Komisionet e transfertave në euro do të ulen! Rregullorja e Bankës së Shqipërisë parashikon tavan 50 € për komisionet