Vrasja në Elbasan/ Rama: Viktima s'ishte anëtar i PS! Ka qenë krenaria e Ilir Metës

Kryeminstri Edi Rama është shprehur se Pjerin Xhuvani nuk ka qenë anëtar i PS-së apo drejtues i një organizate të socialiste. Ai shtoi se dikur ai ka qenë krenaria e Ilir Metës.

"A ia vlen të them që ka qenë ish- kryetar i LSI-së në Elbasan. Ia vlen të them që ka qenë krenaria e Ilir Metës në Elbasan, a nuk është pak si shumë për atë familje, ia vlen që unë të them që nuk është anëtar i PS-së dhe drejtues i asnjë organizate të PS", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Vrasja në Elbasan/ Rama: Pjerin Xhuvani s'ishte anëtar i PS, por krenaria e Metës dikur! Patronazhistët e PD-së lëvizin me armë, Bardhi mori vrasësin dhe iku


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Te Politekniku dështon kontrolli, mund të futesh pa problem edhe nëse nuk ke vaksinë apo PCR