EMRI + FOTO/ Vrasja në Kavajë, ja autori! Vëllai i Altin Rexhës, i cili vrau në mars vëllanë e Arian Gosës

EMRI + FOTO/ Vrasja në Kavajë, ja autori! Vëllai i Altin Rexhës, i cili vrau në mars vëllanë e Arian Gosës

Autori i dyshuar, Habib Rexha

1684698145_habibrexha.jpg

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Arian Grosës në Kavajë. Report Tv mëson se policia ka identifikuar autorin e vrasjes, i cili është Habib Rexha, vëllai i Altin Rexhës. Ashtu siç u raportua më parë, vrasja është kryer për hakmarrje, pasi Altin Rexha dhe vëllai i Arian Grosës, Edmond Gosa mbetën të vrarë në mars të këtij viti pas një sherri banal. Ndërsa, vrasja e sotme lidhet me këtë ngjarje të dy muajve më parë, ku Habib Rexha duket se ka marrë hakun e vëllait.


Lajmi kryesor:

Vritet me një plumb në kokë 48-vjeçari në Kavajë, u qëllua në lokal teksa ishte me babanë, shkak hakmarrja! Identifikohet autori, policia 10 mijë euro shpërblim për kapjen e tij


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë