Vrasja në Librazhd, momenti kur djali i tronditur gjen nënën e vrarë me sëpatë, ndërsa të atin të varur në pemë

Trupat e pajetë të Qemal dhe Lumturie Bici janë gjetur në banesë nga djali i tyre i vogël 20-vjeçar. Repot Tv ka siguruar momentin kur djali i tronditur qan dhe vë duart në kokë, ndërkohë që largohet nga banesa nga të afërmit dhe miqtë e tij për ta qetësuar.

Pamjet janë rrëqethëse, ku duket se 20-vjeçari mbahet prej krahësh nga njerëzit të cilët po e transportojnë drejt ambulancës. 20-vjeçari sapo vajti në shtëpi nënën e gjeti të vrarë me sëpatë, ndërsa të atin të varur në pemë.


Lajmi kryesor:

Krim brenda familjes në Librazhd, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret në pemë! Momenti kur djali i tronditur gjen prindërit e vdekur në banesë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

Një valixhe 'alarmon' forcat RENEA dhe policinë e Tiranës, brenda saj gjendet rroba