Vrasja në Librazhd, pas sherrit 59-vjeçari qëlloi pas koke gruan në dhomën e gjumit

 

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja në Librazhd, ku Qemal Bici mësohet se e ka qëlluar pas koke më sëpatë bashkëshorten e tij në dhomën e gjumit duke e lënë të vdekur. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes çiftit. Më pas 59-vjeçari ka dalë nga banesa dhe në pjesën e pasme të saj është vetëvarur në një pemë.


Lajmi kryesor:

Krim brenda familjes në Librazhd, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret në pemë! Momenti kur djali i tronditur gjen prindërit e vdekur në banesë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Peleshi në Gjormë të Selenicës: Ka ende banorë në fshat, duhet evakuim urgjent! Të shmangim më të keqen