Vrasja në Shkodër, në këmbë edhe Policia e Lezhës, ngrihen postblloqe, FNSH në superstradë

Vrasja në Shkodër, në këmbë edhe Policia e Lezhës, ngrihen postblloqe, FNSH në superstradë

Policia e Shtetit është e gjithë në këmbë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Shkodër.

Report Tv mëson se edhe në Lezhë janë ngritur pika të ndryshme kontrolli.

Policia e Lezhës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës janë vendosur në superstradën Lezhë-Shkodër dhe po ndalojnë mjetet e dyshimta, duke ushtruar kontrolle të imtësishme.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak