Vrasja në Tiranë, i riu u qëllua nga polici me një plumb në shpatull dhe një në kokë

I riu Klodjan Rasha i vrare

1607414370_5fcf2a04d2ad4klodianrasha.jpg

Dalin detaje të reja nga vrasja e 25 vjeçarit Klodjan Rasha në Tiranë në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen "Dritan Hoxha" në Tiranë.

Mësohet se i riu është qëlluar me një plumb në shpatull dhe një në kokë.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Presidenca malazeze akuzon Rusinë për ndërhyrje në punët e brendshme të Malit të Zi