Vrau dy gratë në Tiranë/ Mbërrin në Drejtorinë e Policisë autori i krimit të dyfishtë

Menjëherë pas arrestimit, Përparim Ademi, autori i vrasjes së dy grave në Tiranë, njëra bashkëjetuesja e tij dhe motra e saj, është dërguar në ambientet e Policisë së Tiranës.

 


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale në Kavajë, Basha: Atentat ndaj PD-AN nga Rama që e di që të dielën do humb (VIDEO)