Vrau me sëpatë gruan në Librazhd, kush është autori, i cili më pas vrau veten

Report Tv ka siguruar foton e autorit, Qemal Bici, 56 vjeç, i cili vrau pasditen e sotme gruan e tij Lumturie Biçi, 53 vjeçe. Pas krimit autori vrau veten.


Lajmi kryesor:

Krim brenda familjes në Librazhd, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret në pemë! Momenti kur djali i tronditur gjen prindërit e vdekur në banesë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen