Vrau më sëpatë shitësin e bananeve në Korçë/ Policia merr në mbrojtje familjen e autorit, ishte i pajisur me kartelë

Burime për Report Tv bëjnë me dije se policia ka marrë në mbrojtje familjen e Zamir Topit, 42 vjeç që qëlloi për vdekje me sëpatë Dashnor Osmanin 50 vjeç. Një vendim i tillë është marrë për të shmangur thellimin e tragjedisë, pas mund të ketë një hakmarrjeje të mundshme. Gazetarja Gladiola Hoxha raporton se Topi vuante nga çrregullimet mendore dhe ishte i pajisur me kartelë, teksa sjell edhe foton ku jetonte 42-vjeçari.

1580229177_korce.jpg


Lajmi kryesor:

Korçë/ I zuri tokën e varrit që kishte blerë për babanë, 42-vjeçari me probleme mendore vret me sëpatë shitësin e bananeve! Merret në mbrojtje familja e autorit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?