Vrau motrën, Gjykata lë në burg vëllain vrasës në Shkodër

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg për Fabian Vukajn.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ Vrau motrën për 4 mijë euro, vëllai vrasës braktiset nga familjarët në seancë, Gjykata e lë në burg


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

I theu kafkën dhe e masakroi me thikë, vritet nga bashkëkombësi 36-vjeçari shqiptar në Londër