Vrau vëllanë dhe kunatën, biznesmeni s’pendohet: E meritonin

 

Prokuroria ka ngritur akuzën e vrasjes për shkak të rrethanave familjare  ndaj Arsen Muskurtit, dënim i cili parashikon dënim për jetë. Mësohet se ai nuk ka shfaqur asnjë pendesë duke thënë se e meritonin.


Lajmi kryesor:

Vrasja e 2-fishtë në Tiranë/ Viktima kishte kërkuar urdhërmbrotje, biznesmeni me 2 gra e vrau pasi i erdhi fletëthirrja në gjyq: E meritonin! Fshehu armën në kasafortë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022