Vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, Arsen Muskurti përshëndet mediat në sallën e gjyqit (VIDEO)

 

Arsen Muskurti ka përshëndetur mediat nga salla e gjyqit ku do të njihet me masën e sigurisë për vrasjen e vëllasë dhe kunatës në Tiranë, ngjarje që tronditi opinionin publik 2 ditë më parë.


Lajmi kryesor:

Vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, lihet në burg Arsen Muskurti! Avokati: Merrte mjekime për shëndetin mendor, armën e kishte me leje


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Zjarri në masivin pyjor mes Kurbinit dhe Matit, digjet një banesë! Ndërhyhet nga ajri për të shuar flakët

Zjarri në masivin pyjor mes Kurbinit dhe Matit, digjet një banesë! Ndërhyhet nga ajri për të shuar flakët