Vuçiç publikon foto nga darka me Ramën, kryeministrin e Malit të Zi dhe zv.kryeministrin e Maqedonisë së Veriut: Miqësi për të ardhmen e gjithë rajonit

Vuçiç publikon foto nga darka me Ramën, kryeministrin e Malit të Zi dhe zv.kryeministrin e Maqedonisë së Veriut: Miqësi për të ardhmen e gjithë rajonit

Foto e publikuar nga Vuçiç

Presidenti Serb, Aleksandër Vuçiç ka publikuar foto nga darka në Beograd që ka shtruar për kryeministrin Edi Rama, kryeministrine Malit të Zi, Zdravko Krivokapiç dhe zv.jkryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov. Teksa i konsideron miq liderët e të tre vendeve, Vuçiç thotë se kjo është një miqësi për të ardhmen e të gjithë rajonit.

"Mbrëmje e mrekullueshme me miq nga rajoni Edi Rama, Zdravko Krivokapiç dhe Nikolla Dimitrov. Unë dhe Ana Brnabić u dhuruam mysafirëve tanë verëra të shkëlqyera serbe dhe guxuam t'i krahasonim me verëra shumë të mira franceze. Miqësia jonë është miqësi për të ardhmen e gjithë rajonit", shkruan Vuçiç.


Lajmi kryesor:

Takimi i radhës i 'Open Balkan'/ Rama mbërrin në Beograd! Darkë miqësore me Vuçiç dhe zv.kryeministrin e Maqedonisë së Veriut! Merr pjesë edhe Krivokapiç i Malit të Zi


  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Fundjava me diell, dynden qytetarët drejt Vlorës! Ja cilat janë akset më problematike

Fundjava me diell, dynden qytetarët drejt Vlorës! Ja cilat janë akset më problematike