Wanda Nara harron përfundimisht Icardin! Ndan foton me të dashurin e ri, reperin 13 vite më të ri se ajo

Wanda Nara harron përfundimisht Icardin! Ndan foton me të dashurin e ri, reperin 13 vite më të ri se ajo

Wanda Nara, L-Gante dhe Mauro Icardi

Ish-bashkëshortja e Mauro Icardit ka ndarë një foto tjetër me të dashurin e saj  të ri, disa  muaj pas ndarjes nga sulmuesi i PSG-së. Wanda Nara duket se e ka harruar përfundimisht Icardin. Modelja së fundmi ndau një foto ku prezanton të dashurin e saj më të ri, reperin 22-vjeçar L-Gante, emri i vërtetë i të cilit është Elian Angel Valenzuela, 13 vite më i vogël se ajo.

Interesant është fakti se Icardi ka reaguar edhe ndaj imazheve të ish-partneres së tij, duke e quajtur të "sikletshme dhe për të qeshur".

Wanda Nara dhe L-Gante

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme