Wanda Nara zyrtarizon ndarjen me Icard-in, i bën ‘follow’ direkt ish-bashkëshortit Maxi Lopez

Wanda Nara zyrtarizon ndarjen me Icard-in, i bën ‘follow’ direkt ish-bashkëshortit Maxi Lopez

Wanda Nara, Maxi Lopez dhe Mauro Icardi

Pas shumë e shumë spekulimeve çifti Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë ndarë. Lajmin e ka bërë të ditur modelja argjentinase nëpërmjet rrejeteve sociale dhe ka kërkuar të rrespektohet privatësia për shkak të fëmijëve.

Në ‘insta story’ Nara ka shkruar: “Është shumë e dhimbshme për mua të jetoj këtë moment. Nuk do të jap më të dhëna më të detajuara për këtë ndarje. Ju lutem të më kuptoni, jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët tanë”.

Menjeherë pas ndarjes me futbollistin Icardi I cili luan të Galatasaray, Wnada i ka bërë ‘folloë’ ish-bashkëshortit Maxi Lopez. Një veprim i çuditshëm pas shumë përplasjeve edhe publike. Ishte Icardi arsyeja e ndarjes së çiftit, pasi Lopez e mori në shtëpi për ta ndihmuar, por Mauro u dashurua me Ëanda-n, e cila në atë kohë kishte 3 fëmijë.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Mjeku “kasap” i QSUT! Pacienti keq pas operimit në privat: Vari le****! Zv/drejtoresha fshehu matjet për rrezet në spital

Mjeku “kasap” i QSUT! Pacienti keq pas operimit në privat: Vari le****! Zv/drejtoresha fshehu matjet për rrezet në spital