VIDEOLAJM/ Xhelal Mziu bën ‘gafën’ në Dibër: Jam i bindur se demokratët e Kamzës...

Deputeti Xhelal Mziu ka bërë një ‘gafë’ në takimin me demokratët në Dibër.

Ai ka harruar për një moment se përballë kishte demokratët e Dibrës dhe jo të Kamzës, bashkinë e të cilës e ka drejtuar për 12 vite me radhë.

“Jam i bindur që demokratët e Kamzës, më falni të Dibrës kanë të gatshëm për të votuar kundër kësaj qeverie”, ka thënë Xhelal Mziu duke e korrigjuar gafën e tij.

SI.E./K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Aksident në Kuçovë, i riu përplas këmbësorin 17-vjeç! Arrestohet nga policia

Aksident në Kuçovë, i riu përplas këmbësorin 17-vjeç! Arrestohet nga policia