Yjet botërore po ‘çmenden’...atletet që s’duhet t’ju mungojnë këtë vjeshtë dhe nuk janë të kushtueshme

Yjet botërore po ‘çmenden’...atletet që s’duhet t’ju mungojnë këtë vjeshtë dhe nuk janë të kushtueshme

Bella Hadid

Ai përkisni edhe ju kategorisë së njerëzve që nuk i ndahen kurrë atletet? Që vishni atlete me fustane, me kostume, me xhinse të shkurtra? Nëse po, atëherë kemi një lajm të mirë për ju. Duke studiuar pamjen e ikonave të modës, ne kemi gjetur palën e atleteve të ardhshme që do duhet t'i shtoni në koleksionin tuaj pa u menduar. Janë Adidas dhe siç e shihni janë mjaft të përballueshme.

Të quajtura Adidas Samba , ato janë kthyer nga vitet '50 dhe bota e modës parashikon se do të bëhen tendenca e radhës e këpucëve të vjeshtës. Ata tashmë janë parë të veshura ngaKendall Jenner , Kaia Gerber dhe Bella Hadid.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli