Ylli i Brazilit i dhuron Kupën e Botës në miniaturë, batuta e Ramës: E ka sjellë sipas gjatësisë

 

Ish-futbollisti i Brazilit Gilberto i ka bërë një dhuratë simbolike kryeministrit Edi Rama, një Kupë Bote në miniaturë, por kreu i qeverisë nuk i ka kursyer edhe batutat.

“E kanë sjellë sipas gjatësisë. Kjo do të mbahet me krenari këtu në muzeun e dhurata në zyrën e kryeministrit, kjo është Kupa e tretë”, tha Rama.


Lajmi kryesor:

Finalja e Conference League/ Ylli brazilian sjell për 5 orë Kupën e Botës në Tiranë! Rama: Mbase do vijë dita ta fitojmë dhe ne! Veliaj: Të dalim faqebardhë në 25 maj


B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Projektligji për Ballkanin Perëndimor sërish para senatit amerikan, kërkohet angazhim i shtuar i Shteteve të Bashkuara

Projektligji për Ballkanin Perëndimor sërish para senatit amerikan, kërkohet angazhim i shtuar i Shteteve të Bashkuara