Ylli i muzikës botërore në Lezhë, Dua Lipa drekon tek Mrizi i Zanave

Ylli i muzikës botërore në Lezhë, Dua Lipa drekon tek Mrizi i Zanave

Dua Lipa me stafin e Mrizit të Zanave

Erdhi. Me kapele të shkruar Capri, me buzëkuq të lehtë veror, me fustan veror me bord me dantella dhe fasho diagonale transparente, me vëthët e mëdhenj e flokët e lëshuara, vogëlushja që u bë vajza çapkëne, ylli i muzikës botërore ishte në Lezhë. Dua Lipa drekoi tek Mrizi Zanave në Fishtë, ndërsa fotot u bënë publike nga vetë restoranti i famshëm.

“Frymëzimi dhe esenca e Dua Lipa që ka nevojë urgjente rinia Shqiptare! Është urgjente me kuptu që fama nuk arrihet me drogë, armë, fjalë të pista, gangsta apo operacione plastike, silikon siç po ju mësojnë disa "vipa" vendas!! Vlera është vetëm tek arti, shija, esenca e së bukurës, patriotizmi dhe mbi të gjitha familja siç na mëson Dua Lipa , @dukagjinlipa me familjen.

Këngëtarja shqiptare ka pozuar mes stafit të të rinjve që janë të punësuar te Mrizi i Zanave. Dua po bëhet zëri i të rinjve, ndërsa sëfundmi në konferencën përpara 'Sunny Hill' iu drejtoi një mesazh të rinjve se ata mund t'i realizojnë ëndrrat e tyre sado të mëdha të jenë, mjafton që të përkushtohen dhe të punojnë shumë fort për to. 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Berisha thirrje sindikatave: Ngrihuni në grevë, që ta rrezojmë këtë regjim të kalbur

Berisha thirrje sindikatave: Ngrihuni në grevë, që ta rrezojmë këtë regjim të kalbur