Zbardhet emri/ Ky është i riu i cili u vra në Durrës pas një sherri të çastit

1611508911_Durresii.JPG

Report Tv ka mësuar se 32-vjeçari i vrarë pasditen e kësaj të diele pas një sherri të çastit është Edmir Begu.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ekzekutohet me breshëri plumbash 32-vjeçari me 2 emra në Durrës! U qëllua sa zbriti nga makina e tij, arratiset autori! 3 pistat e hetimit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 Prillit/Mendoni se votimi dhe numërimi elektronik do të ishte më efikas për procesin dhe duhej të shtrihej në më shumë zona?×

Lajmi i fundit

John

Pse politika e zhurmës nuk i do specialistët?!