Zbardhet itinerari i biznesmenit italian! Nga Tirana, në Vlorë e Shkodër! Fjeti 2 netë në një hotel në Pukë! Me vete kishte 400 euro

Biznesmeni italian Davide Pecorelli

1610965472_pecorreli.jpg

Zbardhet itinerari i biznesmenit italian Davide Pecorelli, i cili është zhdukur prej disa ditësh në vendin tonë, ndërsa makina e tij  është djegur e shkrimbuar në Pukë.

Nga “GPS” i makinës ka rezultuar se mjeti i marrë me qira nga italiani ka lëvizur nga Tirana në Vlorë, nga Vlora në Shkodër, më pas në Pukë ku ka fjetur dy net në Hotel Turizmi. Ai kishte prenotuar edhe për një natë të tretë, por u gjet i djegur në të gëdhirë të datës 5 Janar.

Mësohet se kur ka lëvizur në drejtim të Pukës dhe se me vete kishte 400 euro.


Lajmi kryesor:

Italiani gati 2 javë i zhdukur, në makinën e djegur në Pukë u gjet skeleti pa shenja dhune! Hetuesit shqiptarë: Zjarri aksidental! Zbardhen lëvizjet në Pukë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)