Zbulohet detaji i parë nga dasma e Dafina Zeqirit dhe Kreshnik Gjergjit

Zbulohet detaji i parë nga dasma e Dafina Zeqirit dhe Kreshnik Gjergjit

Dafina dhe Kreshniku

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji kanë nisur me përgatitjet e para të dasmës dhe këtë gjë na e ka treguar bizesmeni i njohur.

Me anë të një postimi në Insta Story Kreshniku ka publikuar një ftesë, që sipër mban emrat e tyre.

Kujtojmë se ditën e ditëlindjes (14 prill) këngëtarja mori propozim për martesë nga partneri i saj.

 Edhe pse Dafina ka thënë se këtë vit do të mbahet ceremonia e dasmës së tyre, dyshja akoma nuk kanë dhënë detaje për muajin dhe datën.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ja momenti kur Tedi Blushi godet pabesisht pas shpine me grusht Halit Valterin

FOTO/ Ja momenti kur Tedi Blushi godet pabesisht pas shpine me grusht Halit Valterin