Zbulohet emri i pronarit të 'Exchange'-it që u grabit sot në Tiranë

Zbulohet emri i pronarit të 'Exchange'-it që u grabit sot në Tiranë

Agron Shima 50-vjeç është pronari i pikës së këmbimit valutor që u grabit dhe u dhuna sot në Tiranë nga dy persona, njëri nga të cilët u arrestua.


Lajmi kryesor:

Tiranë, sulmohet me thikë e levë kambisti, i marrin 60 mijë $, kapet njëri nga autorët (VIDEO-Ekskluzive)


  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri