Zbulohet fotoja e Brikena Frakullit, boses së bandës së kokainës në Tiranë

Zbulohet fotoja e Brikena Frakullit, boses së bandës së kokainës në Tiranë

Kjo që shihni në foto është Brikena Frakulli, 40 vjeç, e arrestuar nga Policia e Tiranës si drejtuese e një grupi që merrej me shpërndarje të lëndëve narkotike në kryeqytet. Sipas hetimeve të kryera përgjatë një muaji nga Prokuroria dhe Policia, rezulton se Frakulli siguronte lëndën narkotike në sasi të mëdha te një person, identiteti i të cilit për shkak të hetimeve nuk është bërë i njohur nga autoritetet.


Lajmi kryesor:

Sot ‘koka’ e grupit të drogës në Tiranë, kush është Brikena Frakulli? E arrestuar në 2015-n, kishte pjesë të bandës të dashurin e kushërirën! ‘Rekrutonin’ në Facebook


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Vendoret'/ PS depoziton listat për këshilltarë bashkiakë për të gjitha Bashkitë

'Vendoret'/ PS depoziton listat për këshilltarë bashkiakë për të gjitha Bashkitë