Në kërkim pas vrasjes në Bllok, ja kush është Fabjol Alushi

Fabjol Alushi

REPORT TV siguron foton e Fabjol Alushit. 42-vjeçari banues në Tiranë është në kërkim së bashku me Ervin Matën 31 vjeç, që është i dashuri i Elvana Gjatës dhe Merviol Bilon, komandoja që vrau truprojën e Ervis Martinajt.  Fabjol Alushi ishte në tavolinë me Matën dhe Bilon në momentin që ndodhi përplasja me Ervis Martianjn.
Fabjol Alushi


Lajmi kryesor:

Krimi në Bllok/ Truproja i Elvana Gjatës vrau atë të pronarit të basteve Ervis Martinaj


/d.ba./Shqiptarja.com