Gazetari Artan Hoxha publikon foton ekskluzive: Fredi Alizoti në lokal me Sali Lushajn,eksponent i PD

Fredi Alizoti në shoqërinë e Sali Lushajt, eksponent i njohur në PD

Gazetari investigativ i Report Tv, Artan Hoxha ka publikuar një foto gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin Repolitix, se kunati i Babales, Albert Veliut është fotografuar nën shoqërinë e Sali Lushit, i njohur si eksponent i afërt brenda Partisë Demokratike.

Gazetari Artan Hoxha: Nuk është i panjohur për PD. U tha se më datë 1 këtë e kishte marrë Ardi Veliu, dhe një Taulant, që bëhej fjalë për Taulant Ballën. Pasi ka marrë sallën operative, rreth muajve tetor-nëntor ka thënë se donte të bënte një regjistrim për Agron Xhafajn, por ai se afronte Babalen.

Avokati Çlirim Gjata: Pse po e jep këtë fotografi, na thuaj, ç’tregon? S’po bërtas

Gazetari Artan Hoxha: Që do të thotë se ky nuk është personazh i panjohur.

Gazetari Ylli Rakipi: Sali Lushajn e kam takuar edhe unë. Kjo është foto që s’tregon gjë.

Gazetari Artan Hoxha: Tregon që është në dosje dhe ky person ka qenë në Tiranë.

Gazetari Ylli Rakipi: Mund të ketë qenë Saliu në Vlorë…


Lajmi kryesor:

'Babalja' në Repolitix, gazetari Artan Hoxha publikon fotot: Albert Veliu dhe Fredi Alizoti në lokal me Sali Lushajn


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika