Zbulohet shkaku, 50-vjeçari e vrau ish-gruan për kujdestarinë e vajzës

50-vjeçari Niko Hila, ka vrarë ish-gruan e tij Xhuliana Topalli, pas konflikteve të vazhdueshme për shkak të kujdestarisë së vajzës së tyre 4-vjeçare. E gjithë skena ka ndodhur në shtëpinë e prindërve të gruas, në fshatin Nënshat të bashkisë së Vaut të Dejës, ku dhe viktima jetonte së bashku me vajzën dhe babanë e saj të sëmurë pas ndarjes.


Lajmi kryesor:

Burri vret ish-gruan në Vaun e Dejës, pas sherrit për kujdestarinë e vajzës! Tenton vetëvrasjen, qëllon veten me plumb në fyt, niset te Trauma (VIDEO)


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Shkodër/ Reshje dëbore në pranverë, në aksin Bogë-Theth borëpastrueset në terren për hapjen e rrugës (VIDEO)

Shkodër/ Reshje dëbore në pranverë, në aksin Bogë-Theth borëpastrueset në terren për hapjen e rrugës (VIDEO)