Zëdhënësi i FSHF-së shfrenon gojën pas humbjes së kombëtares, ofendon me gjuhë vulgare: Shkoni mer q*huni

Zëdhënësi i FSHF-së shfrenon gojën pas humbjes së kombëtares, ofendon me gjuhë vulgare: Shkoni mer q*huni

Zëdhënësi i Federatës Shqiptare të Futbollit, Andi Verçani, ka shpërthyer në ofendime pas disfatës së thellë të kombëtares ndaj Anglisë, ku u mund me rezultatin 5 me 0.

Me një fjalor vulgar, ai iu drejtohet tifozëve, të cilët pas ndeshjes kritikuan kombëtaren, për paraqitjen jo të mirë që ka bërë.

‘Para një muaji këta ishin heronj për të gjithë shqiptarët dhe të gjithë donin të ishin në ‘AIR Albania’. Sot këta qenkan turpi i kombit. Shkonin mër q*huni’, shkruan Andi Verçani.

Postimi i Veçanit në rrjetet sociale
 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Alba: 14/11/2021 03:28

  Kjo eshte natyra e futbollit .Fiton je hero-humb je zero .shkon nga hero ne zero sa hap e mbyll syte .

  Përgjigju
 • Iris: 14/11/2021 01:46

  Qe Shqiperia do mundej nga Anglia dhe bile thelle,per kete nuk kisha dyshim,Anglia eshte nje nga skuadrat me te mira,por ama te humbesh dhe me skuadra te dores se dyte dhe te trete,atehere eshte problem,aq me teper qe neve me shume humbim se fitojme.Por <<lojtaret>> tane nuk jane te perkushtuar,as ne fitore,as ne humbje.Kur mblidhen te Kombetarja,vijne si per qoke,ose detyrim,jo per loje te vertete,bejne nje fare stervitje,qe ngjan me shume me nje nxemje dhe pastaj dalin ne fushe.Cfaredo skeme te bejne traineret e shkrete,e kedo te fusin ne loje,nuk ka rezultat.Medioker dhe te dobet.Dhe ketij zoterise, mos t'i vije keq per keta deshtake, qe dhe ne humbje nuk te ngjallin respekt.

  Përgjigju
 • Fredi: 13/11/2021 19:41

  I bej thirrje te gjithe Tifozeris Kuqe e Zi shqiptare qe ti shkojme te shpia edhe ti tregojme vendin ketij pederasti me mjeker cjapi ketij pushti.

  Përgjigju
 • l selko: 13/11/2021 17:37

  disa prej ketyre drejtuseve dhe disa lojtare duen larguar u ka hikur koha kemi djem te talentuar zoterinj mos imbani syte vetem nga jashte a po valle keni leverdite tuaja sishpjegohet qe aktivizoenlojtare qe luajne shume pakminuta apo hic fare dhe per kombetaren tone qenkan yje turp futbolli nuk do emer ai me nder do b dhe kellqe kjo eshte situata tifozat nuk i meritojne keto humbje skandaloze

  Përgjigju
 • redi: 13/11/2021 17:18

  Kur peson nje humbje kombetarja te tille, cdo tifoz deshperohet dhe mubd te kritikoj me te drejte per gabimet e drejtuesve te FSHF ,por te degjosh nje ofendim te tille per mijera shquptare qe ishin ne Wembli dhe muliona te there qe e ndiqen nga ekrani eshte jo vetem poshterim por dhe te herruton.Ky karafil qe i fket b*tha para mendhes nuk duget te rri ne ate vend pube ise Duka duhet te dorehiqet

  Përgjigju
 • E.D: 13/11/2021 14:23

  Ore i paska dal qimja kti sumkapuçi e?? Kur i paska ardh zoni Andit më ?? Ky hun speci u skuqte dikur e nuk ka pas byç me pa robt në sy e jo mo me sha kshu.Ncncncnc ska faj e paska bo DUKA gangsterr mduket ????.Andi mlidh trrut se do ikësh më sy të nxim në shpi.Atë qe ke shkrujt ty do ta bojm mir pjeshke

  Përgjigju
 • Mondi: 13/11/2021 13:52

  Ky eshte modeli i zyrtareve te krijuar ne shqiperi per 30 vjet.rrofte demokracia

  Përgjigju
 • Eri: 13/11/2021 13:11

  Shkarkojeni kete qen bir qeni, rrugac i qelbur

  Përgjigju
 • Sportdashesi: 13/11/2021 12:00

  Zedhenes qe nuk di te shkruaje shqip.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Ambasadori i ri i BE në Tiranë takim me Ramën në kryeministri: Folëm për hapat e mëtejshëm të vendit drejt Bashkimit Europian

Ambasadori i ri i BE në Tiranë takim me Ramën në kryeministri: Folëm për hapat e mëtejshëm të vendit drejt Bashkimit Europian