Zgjedhjet e 25 prillit/ Ismaili: Kategorive të të burgosurve që u lejohet, do të votojnë

1613995566_ismaili7.jpg

Nisur nga fakti që jem prag zgjedhjes, Agim Ismaili ka bërë me dije se po bashkëpunon me KQZ, në mënyrë që kategoritë e të burgosurve që u lejohet të kenë mundësi për të votuar.

“Atyre që janë në qeli dhe u takon të votojnë do e ushtrojnë këtë të drejtë, kategorive që nuk iu lejohet “jo”. Po punojmë intesivisht me KQZ për procesin e votimit”, tha Ismaili për Report Tv.


Lajmi kryesor:

Ismaili për Report Tv: Lirimi i ‘të fortëve’ vetëm sipas ligjit, jo me rryshfet! 6 të burgosur aktualisht me COVID! Kujt i lejohet, do të votojë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Kini kujdes me historinë e dashurisë tuaj, parashikimi i yjeve për ditën e sotme