Kryesia e PD, konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka vendim për Vaun e Dejës dhe Kurbinin

Kryesia e PD, konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka vendim për Vaun e Dejës dhe Kurbinin

1679868999_1679751029Screenshot3.jpg

Kryesia e PD-së ka konfirmuar kandidatët e 15 bashkive të tjera përpos asaj të Tiranës me Roland Bejkon.

Ndërsa për kandidatët e Kurbinit Genc Doçi dhe Vaut të Dejës, Klomentina Drini, ende nuk ka vendim.


Lajmi kryesor:

PD garon me Roland Bejkon në Tiranë! Zyrtarizohen emrat në 15 bashki të tjera, s'ka kandidatë në Durrës, Elbasan e Shkodër! 'Ngecin' Kurbini dhe Vau i Dejës


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Arrestohet një serb në Kosovë, i kërkuar për sulmin ndaj KFOR-it gjatë vitit 2023

Arrestohet një serb në Kosovë, i kërkuar për sulmin ndaj KFOR-it gjatë vitit 2023