Zgjedhjet e Kryesisë së PD/  Konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka garë për Vaun e Dejës dhe Kurbinin

Zgjedhjet e Kryesisë së PD/  Konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka garë për Vaun e Dejës dhe Kurbinin

1679868999_1679751029Screenshot3.jpg

Kryesia e PD-së ka konfirmuar kandidatët e 15 bashkive të tjera përpos asaj të Tiranës me Roland Bejkon.

Ndërsa kandidatët e Kurbinit Genc Doçi dhe Vaut të Dejës, Klomentina Drini, nuk do të dalin në zgjedhje. 


Lajmi kryesor:

PD garon me Roland Bejkon në Tiranë! Zyrtarizohen emrat në 15 bashki të tjera, s'ka kandidatë në Durrës, Elbasan e Shkodër! 'Ngecin' Kurbini dhe Vau i Dejës


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi në veri të Kosovës, Shapps: 200 ushtarë do të dërgohen në Kosovë

Sulmi në veri të Kosovës, Shapps: 200 ushtarë do të dërgohen në Kosovë