Zgjedhjet e pjesshme vendore, Majlinda Angoni kandidatja e PS-së për bashkinë e Shkodrës

Zgjedhjet e pjesshme vendore, Majlinda Angoni kandidatja e PS-së për bashkinë e Shkodrës

Burime për Report Tv bëjnë me dije Partia Socialiste ka propozuar si kandidate në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit për bashkinë e Shkodrës, Majlinda Angonin. Aktualisht Angoni është në krye të prefekturës së Shkodrës prej shtatorit 2020. Ndërsa bashkia e Shkodrës është e vetmja bashki që drejtohet nga demokratët.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet e pjesshme lokale, PS shans të dytë për Emirjana Sakon në Durrës, zbulohen kandidatët e Bashës dhe Berishës! Në Shkodër socialistët në garë me prefekten Angoni


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Gjykatësja rrëzon pretendimin e ish-Presidentit Trump se gëzon imunitet

Gjykatësja rrëzon pretendimin e ish-Presidentit Trump se gëzon imunitet