Zgjedhjet vendore/ PS depoziton në KQZ kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve

Zgjedhjet vendore/ PS depoziton në KQZ kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve

1674659862_kqz1.jpg

Partia Socialiste ka depozituar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve për zgjedhjet vendore 2023.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet vendore/ Pas Berishës, Partia e Lirisë dhe PS dorëzojnë në KQZ kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve! Pritet edhe Alibeaj e PSD


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Berisha sulmon Bashën: Akoma ka njerëz që mashtrohen e besojnë se është opozitë, është peng i Ramës! Letër pa vlerë

Berisha sulmon Bashën: Akoma ka njerëz që mashtrohen e besojnë se është opozitë, është peng i Ramës! Letër pa vlerë