Donaldi 'e la' për Beatrixin, vjen reagimi i shumëpritur i Borës dhe me këtë i tha të gjitha

Pritej!  Bora Zemani, pas konfirmimit të pëlqimit mes Donaldit dhe dhe Beatrix, është shfaqur në emsion pa varësen e famshme që i dhuroi konkurrenti gjatë prime të Big Brother.

Bukuroshja, është parë në emision gjatë gjithë kohës me varësen e tij, por sot nuk e kishte vendosur.

 Duket se ky është ragimi i parë dhe i fundit i Borës, lidhur me këtë histori, nisur edhe nga fakti që ka deklaruar se nuk do të flasë shumë për jetën e saj private.

1/3
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • CARRANIKU: 02/12/2021 21:45

  Te gjitha keto femnat qe ne lidhje e teprojne me xhelozine shum shpejt perfundojn te ndame ne vetmi,se xhelozi normale pranohet por jo me te nxi jeten....

  Përgjigju
 • Tiranë: 02/12/2021 20:18

  Kujtë i plasi se mos e ka per here të parë kjo hajde hajde u bë gazi botës dava plerash

  Përgjigju
 • dumbaben: 02/12/2021 17:35

  Ore mi bore, po pse se shet ate zinxhirin mi. Ta blej une ate per 500 leke (te vjetra), edhe kaq, vetem se kam respekt per ty... Ose e ndrrojme me ca kikirike te pjekur... Hajde ç'bohet ne kete Boten tone gjysem te çmendur (kam frike te them plotesisht te çmendur, se jam edhe vete ne kete tave budallaqe). Me gjithe keto tmerre e halle qe po kalojme e shikojme e degjojme edhe keto 'pamjet idilike fallco' i kemi mangut...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve