Zgjidhni enigmën e rrjetit! Cila gotë mbushet e para (FOTO)

Një enigmë e re është duke pushtuar rrjetin. Mendoni se mund të gjeni me një shikim se cila është gota e parë, nga pesë prej tyre që mbushet e para me kafe? Ende nuk e keni gjetur?

Me poshtë kjo foto zbulon enigmën që ndoshta ju mundoi paksa.

 

 • Sondazhi i ditës:

  Mjekët nuk janë dakord me rritjen e pagës 40%, a kanë të drejtë?

Komento

Komente

 • Labi_Vlor: 30/08/2019 16:45

  Gode asnjera !!! Filxhan po i 5-ti ..

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 29/08/2019 12:12

  Shume e thjeshte. 5-7-4-9

  Përgjigju
 • hah-ha -ha: 29/08/2019 10:08

  Sigurishte qe padyshim e para mbusheet 4(sepse ka nivelin me te ulet vs te gjithe taseve te tjer dhe mbushet e para .etj me radhe per Ata qe mbushin ktu . E vetmja gje qe nuk mbushet jane trut e shqipkarit

  Përgjigju
 • ali: 27/08/2019 14:51

  4/9/7/5

  Përgjigju
 • Flutura: 27/08/2019 10:39

  Mbushet filxhani 5. Rruget e thera jane te bllokuara.

  Përgjigju
 • Llaza: 25/08/2019 18:49

  Gota e 4 tert

  Përgjigju
 • Po: 25/08/2019 16:23

  4

  Përgjigju
 • Shaqo: 24/08/2019 18:31

  Filxhani 9 mbushet i pari

  Përgjigju
  • Artan: 29/08/2019 08:56

   Filxhani 9

 • Flutura: 24/08/2019 18:24

  Gota 4 mbushet e para.

  Përgjigju
 • Ylli: 24/08/2019 16:56

  5

  Përgjigju
  • Like: 26/08/2019 19:09

   E 9 mbushet e para×

Lajmi i fundit

John

Pandemia në Ballkan/ Rumania regjistron 37 vdekje dhe 2086 raste të reja Covid