Zhaklin Lekatari thumboi Kiarën! I përgjigjet mikja e moderatores: E ke një vend në ferr, ti ta shpif

Zhaklin Lekatari thumboi Kiarën! I përgjigjet mikja e moderatores: E ke një vend në ferr, ti ta shpif

Një postim i Zhaklin Lekatarit është komentuar gjerësisht në rrjet si një thumb për Kiarën dhe Luizin, të cilët konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Lekatari shkroi se shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes, frikë, nevojë dhe jo dashuri, e kjo u mor si një kunj direkt për çiftin, pasi Lekatari reagoi direkt pasi dyshja thanë lajmin për shtatzëninë.

Deri tani as Kiara as Luizi nuk kanë reaguar në lidhje me këtë shkrim të Zhakut, por shoqja e moderatores Liesa nuk ia ka kursyer dy fjalë opinionistes.

“Ekziston një vend në ferr për ata që komentojnë negativisht për një grua shtatzënë. Ti ta shpif. Gjumë të ëmbël,”-shkruan Liesa në Instagram.

1/5
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luli: 25/11/2023 19:27

  Zhaklinen shikoje si ka fytyten ashtu ka dhe shpirtin. Ajo vrerin dhe vuajtet e saj te femijerise qe nena e shiti ate dhe motren e saj nje çifti italian dhe nuk i rtiti vet kujton se te gjithe kane vuajtur. Zhakline ske faj per çka te ka ndodhur por mos ja nxirr vrerin tend atyre qe nuk te kane bere gje.

  Përgjigju
 • drte: 25/11/2023 12:55

  Luiz gjigandi.

  Përgjigju
 • ditri: 25/11/2023 10:40

  paske qene i cudutshem gjithe diten kjara kjara na e shpife me kete kjaren qe nuk shikohet fare e vlereson kot.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Pamjet virale/ Gazetari ‘sulmohet’ nga një peshk në fytyrë teksa raportonte

Pamjet virale/ Gazetari ‘sulmohet’ nga një peshk në fytyrë teksa raportonte