Që prej 4 ditësh, zhduket 15-vjeçari shqiptar në Greqi

Namik K. adoleshenti i zhdukur

Një 15-vjeçar me origjinë shqiptare është zhdukur në Greqi në Kythira. Namik A. është zhdukur që nga pasditja e së dielës.

15-vjeçari është 1.65 m i gjatë, i hollë, ka flokë ngjyrë kafe dhe sy blu-jeshil. Ai kishte veshur xhinse, një bluzë të verdhë dhe atlete të bardha.

Familjarët e tij pas denoncimit në polici kërkuan ndihmë përmes medias, që cilido që ka informacion t’i ndihmojë

Namik K. adoleshenti që ka humbur

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shkodër/ I kushtoi video tragjedisë së Otrantos, artisti Jonian Bisai fiton çmimin ‘Idromeno’