Zhduket pa lënë gjurmë 17-vjeçarja në Pogradec, nëna denoncon humbjen e vajzës: U largua nga banesa

Zhduket pa lënë gjurmë 17-vjeçarja në Pogradec, nëna denoncon humbjen e vajzës: U largua nga banesa

Komisariati i Policisë Pogradec

POGRADEC- Një nënë nga Pogradeci ka denoncuar në polici zhdukjen e vajzës së saj të mitur, e cila është 17-vjeç.

E alarmuar, nëna e të miturës, 38-vjeçarja me inicialet L.T .i ka thënë Policisë se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka pasur asnjë kontakt me të. Mësohet se vajza është larguar nga banesa që prej ditës së djeshme, ndërsa vijon puna nga ana e autoriteteve për gjetjen e saj.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Samiti i BE/ Varhelyi në Tiranë: Partneritet, kjo është ajo ç’ ka ofrojmë për Ballkanin Perëndimor

Samiti i BE/ Varhelyi në Tiranë: Partneritet, kjo është ajo ç’ ka ofrojmë për Ballkanin Perëndimor