Zhdukja e biznesmenit/ Pamje nga vendi ku u gjet makina e shkrumbuar në Pukë! Poshtë rrugës një hidrocentral

Ky është vendi ku është gjetur makina e shkrumbuar në Pukë, me të cilën dyshohet se ka udhëtuar biznesmeni italian Davide Pecorelli i cili vijon të jetë i zhdukur prej më shumë se 10 ditësh në vendin tonë, ku kishte ardhur për të hapur biznes.

Gazetari Ervis Hila raporton se vendi ku është gjetur makina ka një kthesë. Automjeti është gjetur i shkrumbuar në një "xhep" në anë të rrugës dhe poshtë saj ndodhet një gërminë. Poshtë vendit ku është gjetur automjeti është një hidrocentral, dhe aty mund të ketë pasur njerëz që mund të ndihmojnë në zbardhjen e ngjarjes.

Janë sekuestruar disa kamera të bizneseve që ndodhen në zonën e Gjegjanit. Banorët thonë se nuk kanë parë lëvizje.


Lajmi kryesor:

Italiani gati 2 javë i zhdukur, në makinën e djegur në Pukë u gjet skeleti pa shenja dhune! Hetuesit shqiptarë: Zjarri aksidental! Zbardhen lëvizjet në Pukë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ngjarja e rëndë në Greqi, grabitësit torturuan dhe mbytën 20-vjeçaren pranë foshnjës së saj, bashkëshorti: Iu lutëm të mos na lëndonin, i treguam dhe ku ishin paratë (VIDEO)