Zhvishet gruaja tek Liqeni Artificial, bën plazh në mes të marsit (FOTO)

Ndonëse temperaturat nuk janë ende optimale për plazh, një grua ka gjetur të arsyeshme të marrë ca rreze dielli buzë Liqenit Artificial të Tiranës. E zhveshur nga komplekset por dhe nga veshjet  një grua është parë me rroba banjo tek liqeni.

Teksa pjesa më e madhe e njerëzve nuk kanë guxuar të heqin ende palltot për shkak të lëkundjes së temperaturave, kjo grua e lodhur nga dimri po bën plazh në mes të marsit.

A.P./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Gomisteri Ganiu: 18/03/2019 21:20

  Peshqit vdesin në liqen për shkak të mungesës së oksigjenit. Zogjtë dhe rosat nuk mund të ushqehen në liqen. Ata hanë bukë të dhënë nga njerëz si patate të skuqura në pako! Për fat të keq liqeni ndodhet pranë mureve të Universitetit Politechnic. Shkencëtarët janë të shurdhër dhe memecë! Mund të jetë Erion Veliaj mund të bëjë një ndryshim për të sjellë përsëri jetën në liqen duke lidhur një burim të ujit të freskët nga Erzeni ose Lana Bregasi. Dëshironi se ka ujë të mirë dhe numri i zonjave rritet nga liqeni.

  Përgjigju
 • Tasha: 18/03/2019 18:07

  Ke genjeni kjo nuk eshte ne Tirane. Obo ju ka bere politika edhe genjeshtare.

  Përgjigju
 • Boomerang: 18/03/2019 16:24

  Po c"te keqe ka?!..sh.mire,me siguri eshte e huaj.,se ata ja dine vlerat Diellit shqiptar,ndersa Albanistanet pine kafe e duhan si Turqit!

  Përgjigju
 • Ver Llapa: 18/03/2019 12:52

  Hyp Xixhi

  Përgjigju