Zjarr në Fushë-Krujë, tymi krijon probleme në qarkullimin e makinave

Një zjarr ka përfshirë kallamishtet në afërsi të autostradës Fushëkrujë - Milot në afërsi të Gramzës. Zjarri ka avancuar nëpër ara dhe nuk rrezikon banesa por reja e tymit po shkakton mjaft probleme ne qarkullimin e mjeteve në këtë aks. Policia ka kërkuar ndihmën e zjarrfikëses për të shuar zjarrin në mënyrën që të normalizohet qarkullimi nga veriu në drejtim të jugut dhe anasjelltas.


Lajmi kryesor:

Përfshihet nga flakët pylli i Peshtanit në Fier, era favorizon përhapjen e flakëve


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Erdogan në gjendje jo të mirë, presidenti turk përgjumet gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)