Zjarr në kurorën e Valbonës, dyshohet se është i qëllimshëm(FOTO)

Pamje nga zjarri në Valbonë

TROPOJË- Një zjarr ka rënë në kurorën e Valbonës. Report TV ka siguruar disa foto të një zjarri, i cili duket se është i përmasave të mëdha dhe që po përhapet me shpejtësi në kurorën e Valbonës.

Zjarri dyshohet se mund të ketë qënë i qëllimshëm, ndërkohë që zjarrëfikse nga Tropoja dhe nga Shkodra janë nisur drejt Valbonës, për të mos lejuar përhapjen e flakëve.

Situata pritet të vlerësohet edhe nga emergjencat civile për të parë nëse do ndërhyhet nga ajri ose jo.

 

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

  • Fredi: 18/10/2018 07:21

    Nqse është i qellimshem, u rente flaka atyre në shtepitë e tyre e i perpifte!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Komisioni për zgjedhjet e 25 prillit, deputetët socialistë largohen nga mbledhja