Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, ndërron jetë një 64 vjeçar që strehohej brenda saj

Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, ndërron jetë një 64 vjeçar që strehohej brenda saj

Foto ilustruese

Një fabrikë në Tiranë ka marrë flakë dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 64 vjeçar i cili ndodhej brenda saj.

64 vjeçari që ka ndërruar jetë dyshohet se strehohej në këtë fabrikë. Fabrika është në pronësi të A.M, por ende nuk është bërë me dije se si ajo ka marrë flakë.

"Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vend-roje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehohej aty", thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek