Zjarr në kabinën elektrike të një pallati në Tiranë

Zjarr në kabinën elektrike të një pallati në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Kabina elektrike e një pallati në zonën e Astirit është përfshirë në flakë këtë mbrëmje.

Tre zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë normalizuar situatën.

Raportohet se shkak është bërë një shkëdijë elektrike por nuk ka pasur flakë të përhapura në ambient.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Jo vetëm Tirana, tre klubet e Superligës me merkaton e bllokuar nga FIFA

Jo vetëm Tirana, tre klubet e Superligës me merkaton e bllokuar nga FIFA